Specjalności

Analiza Więzi Prenatalnej jest metodą wspierającą kobiety i (pary) w ciąży. Dzięki tej metodzie możliwe jest nawiązanie i utrzymanie głębokiej relacji z dzieckiem jeszcze przed urodzeniem. Daje poczucie bezpieczeństwa w połączeniu ze swoim ciałem oraz wsparcie więzi na jej bardzo wczesnym etapie.

TERAPIA OKOŁOPORODOWA

Czas ten jest szczególny dla kobiety i par. Ważne, aby kobieta która czuje, że potrzebuje wsparcia czy pracy w jakimś obszarze potrzeb psychologicznych w tym okresie, aby ją otrzymała.

ZABURZENIA LĘKOWE

Obszar zaburzeń psychicznych, których wspólnym mianownikiem jest stan lęku, niepokoju, które to doprowadzają do silnego cierpienia psychicznego.

ZABURZENIA NASTROJU I OSOBOWOŚCI

Obszar zaburzeń psychicznych i osobowości, które powodują cierpienie i utrudniają codziennie funkcjonowanie.

KRYZYS

Obszar ostrych, przejściowych zmian, które zakłócają stabilną równowagę psychiczną i powodują cierpienie psychiczne.

TRAUMA

Obszar określający uraz psychiczny, wywołany przez nagłe i gwałtowne przeżycie, które zagraża życiu lub zdrowiu jednostki, a także wprowadza nieprzewidywaną zmianę.

RODZICIELSTWO I RODZINA

Obszar skupiający się na trudnościach związanych z rolą rodzicielską czy ciążą.

ZWIĄZKI I RELACJE

Obszar trudności, które mogą pojawić się w relacji romantycznej (partnerskiej lub małżeńskiej) i powodują cierpienie psychiczne.

UZALEŻNIENIA

Obszar związany ze stałym przymusem i brakiem możliwości na zaprzestanie przyjmowania substancji lub wykonywaniem określonej czynności.

PROBLEMY WIEKU DORASTANIA

Obszar poruszający problematykę rozwoju, dorastania i wychowywania dziecka do 18 roku życia.